Červen 2011

Výýzo ;D

30. června 2011 v 21:27 | Nikka |  My diary
Ahoooj! Tak co? Jak dopadlo výýzo?
U mě celkem dobrýý :D Dvě 2!!! :D Z Ájiny a Češtiny xDD A první pololetí jsem dostala z matiky :) Jinak zítra jedu do Itáálie :))) Nebudu tady Deset dní, ju??? Zítra ještě napíšu :PPP Jinak, dneska jsme skoro ve škole brečeli... Protože jdeme na ten gympl žejoo a byli jsme dobrá parta :'(( No jo... Všechno v životě někdy skončí..... Jinak jdu obíhat tak pp!!!!

A UŽIJTE SI PRÁZDNINY!!!!!!!!

P.S. pište komenty xDD

Přepad!

23. června 2011 v 19:29 | Nikka |  My diary
Ahoj!! konečně umím ze stojky most!!!!!!!!!!! Juchůů přee chvílí jsem se to naučila :) Jen jsem vám to chtěla říct :)

Design..

21. června 2011 v 17:28 | Nikka |  různé :)
Vrací se mi nálada (dobrá), tak jsem před chvílí vytvořila design, jo, není přímo úchvastný, uznávám. Ale není ani tak ošklivý :) na nějakou dobu ho tu budu mít. Předpokládaná doba?- 2 Týdny :) Udělala jsem ho asi za hodinu a půl..


Nudná nuda!

21. června 2011 v 16:38 | Nikka
Ahoj! Dnešek je poměrně nudnej.. Prší, prší a pršíí.... A ještě k tomu bude bouřka! Nevím co psát.. Vlastně tenhle týden jsem nějaká divná a NUDNÁ.....Blog mě nebaví, věčně sedim u pc, protože je hrozný počasí. Hraju hry jako je Stars table a Sims 2. A taky furt jsem na Facebooku. Nevim proč, vlastně, ten facebook mám jenom na pokec s přáteli.. Už mě to tam pěkně s prominutím sere, nejvíc ty otázky, pořád: Myslíte si že ----------- má hebké dlaně?-- T-R-A-P-N-Ý-!!! a taky jsou strašný LOVE skupiny... Jsem věčně smutná, ale ve škole se snažim přetvařovat. A navíc mě pořád trápí, že Kožíšek, je měsíc a několik dní pryč.. Utekl, a už se určitě nevrátí. Je mi do breku. Pak taky, že je jenom týden do prázdnin. A já jdu na GYMPL, takže se budu loučit s některýma kámošema ze třídy :(....

Tak zatim ahoj, užijte si zbytek dne!

Inna

19. června 2011 v 21:59 | Nikka
Nějak se mi začala líbit Inna :**

Nej písničky: Sun is Up
Deja vu
Hot

Mnoo xD

14. června 2011 v 15:04 | Nikka |  My diary
Njn tak se ozývám,, tak po týdnu a pár dní :D Mno a co! Ježíš nemám jenom záliby blog. Já si ted'ka užívám tepla :) Ale i tak se umlouvám, to víte už mě blog moc neba :P Mnoo, a byla jsem v něděli v Hradci ve Futuru, a rodiče mi koupili konečně CONVERSKY :** u Bat'i, byly tam i conversky za tisícovku (i víc) ale ty co mám byli za 500,- a to déé :D A dále, mám NEW fot'áček :) úplně úžasnej :** měl bekt žůžovej ale nakonec byl vínovej, a fotí úplně skvěle :)

Omlouvám se Affsku Miss*Jahůdka , nepřidávala jsem sice na její blog komentíky, ale chodila tam ju :D

tak zatim :)