Červenec 2011

Hmm..

26. července 2011 v 13:16 | Nikka
Ahoooooj! Jsem tu dlouho nebyla coo? :DD Mno, za tu dobu se hov*no stalo xDD Možná tak že jsem byla včera v knihovně a venku s mojí nej kámoškou... xDD Mno, pořád čumim do pc, nic jinýho nedělám, protože počasí je na hov*no!!! Ted'ka se zrovna koukám na Jsem do tebe blázen :) Nemám náladu na dělání designů, tak někohi poprosím :DDZatím ahoj! HEZKÉ PRÁZDNINY!

The Sims 2-Stahovací mánie ;) aneb jak si dát stažené věci do hry

14. července 2011 v 15:12 | Nikka |  Nejkaa hry
Ahooj! Dneska mám takovou náladu,,, no prostě... xDD Pořád musím stahovat věci do the sims 2. Nikdy mi to nešlo, nevím proč.. Teda ted'ka už vím xDD Šli mi jenom domy, a sem tam nějaký nábytek.. Ale ted' jsem přišla na to jak udělat aby mi šlo do hry všechno (oblečení, vlasy, nábytek, oči, make-up..atd.) Takže najděte si nějaký download, klikněte normoš na stáhnout. Pak to dejte do složky Downloady (já jsem si ji nedělala, měla jsem ji tam když jsem si nainstalovala simsy, ale když ji tam nemáte, můžete si ji udělat, nebo..) Pak to extrahujte a zkopčete (to co jste extrahovali) do SavedSims (Dokumenty > Ea games > Sims 2 > SavedSims) Pak spust'te hru a povolte vlastní obsah. Pak to vypněte (hru) a zase zapněte a měli by jste to tam mít. :DD Je to mrtě lehký. Ale když jsem se dívala na návody na netu, bylo to divný, musela jsem si stáhnout nějaký program atd. a tak jsem se na to vykašlala a musela jsem na to přijít sama.. Voala! A povedlo se :))


domáá

11. července 2011 v 14:00 | Nikka
Ahojkýý tak mě tu máte zpět :))* V Itálii to bylo super, moře vážně nádherný, teploučko (až na to že jsem se spálila a měla jsem pořád vyrážku) :DD Mno joo,,,prostě tam to bylo super, ale tady je to ještě lepší, protože je to doma :**

Ještě na posledy ;)

1. července 2011 v 15:59 | Nikka |  Blog
Tak já se s vámi loučíím!!!!!!!!

Za 2 hodiny jedu do té Itáálie :) Pojedu přes Alpy :DD zima zimaa...


Mno moc se těšíím!!!!!!!! Za 10 dní jsem zppěěět juuu??? Zatíím si užívejte prázdiny!

Inna

1. července 2011 v 15:57 | Nikka
Tháák.. Dávám sem pár písniček, jako například Hot, nebo Sun is up, Deja vu....

Sun is up:
Deja vu:
Hot:

Jessy Jay- Price tag ft. B.O.B

1. července 2011 v 15:42 | Nikka |  Celebrity+hudba

Úžasná písnička. Po prvé jsem ji uslyšela na Fine rádiu. Hned jsem si ji muslea stáhnout do mobilu :**